*****

متقاضی گرامی، قبل از تکمیل و ارسال درخواست حتما صفحه قوانین و مقررات و علاوه بر آن با توجه به کد فراگیر درخواستی، صفحات کد فراگیر شخصی و کد فراگیر شرکتی را کاملا مطالعه نمایید.

در انتخاب کد فراگیر مورد تقاضا بسیار دقت نمایید – زیرا پس از ارسال درخواست غیرقابل ویرایش می باشد.

اشخاص (حقیقی – حقوقی) که می خواهند کد فراگیر خود را به سازمان ها – اداره جات – شرکت ها – بانک ها – مدارس – دانشگاه ها – ثبت نام بیمه – سنجش – جهت گواهینامه – اداره ثبت شرکت ها – ارسال لیست حقوق و کلیه امور اداری دیگر (غیر از سازمان مالیات) ارائه دهند می بایست جهت کد فراگیر عمومی درخواست نمایند.

اشخاص (حقیقی – حقوقی) که می خواهند کد فراگیر خود را جهت صدور فاکتور رسمی – ارائه به سازمان مالیاتی کشور – ثبت سفارش صادرات و واردات کالا در سامانه مربوطه و کلیه امور مالیاتی دیگر ارائه دهند می بایست جهت کد فراگیر مالیاتی درخواست نمایند.

متقاضیان حقیقی توجه نمایید که تنها مدرک شناسایی قابل قبول جهت ثبت درخواست کد از طریق این سامانه، ارائه تصویر واضح از صفحه اصلی گذرنامه (آن صفحه که مشخصات و عکس شما در آن درج شده است) می باشد. لذا از ارسال مدرکی غیر از مورد ذکر شده (نظیر روادید (ویزا) یا دیگر مدارک هویتی) خودداری نموده زیرا منجر به رد درخواست شما خواهد شد و می بایست مجدد مدرک شناسایی صحیح را ارسال نمایید.

*****

 

*** لطفا قبل از ارسال فرم درخواست – نکات زیر را مرور نمایید ***

۱- پس از تکمیل فرم و پرداخت موفق وجه ثبت نامی منتظر بمانید تا سامانه کدی به عنوان کد رهگیری به شما اعلام نماید ، شما می بایست آن را برای پیگیری مراحل درخواست یادداشت نمایید. (البته کد رهگیری به تلفن همراهتان نیز پیامک خواهد شد)

۲- توجه نمایید که کدی که پس از تکمیل مراحل درخواست به شما نمایش داده می شود کد رهگیری می باشد و کد فراگیر نمی باشد . کد فراگیر پس از تخصیص و صدور برای شما پیامک خواهد شد.

۳-  در پرداخت خود دقت کافی را مبذول نمایید، زیرا یه علت سیستمی بودن ثبت نام، عودت وجه ثبت نام به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

۴- از صحت شماره موبایل ای که وارد می نمایید مطمئن شوید، زیرا کارشناسان در صورت نیاز با این شماره با شما در تماس خواهند بود و پیامک های سامانه نیز به این شماره ارسال می گردد.

۵-  در وارد نمودن اطلاعات خود دقت کافی را مبذول نمایید، زیرا پس از تکمیل و ارسال فرم ، اطلاعات ارسالی قابل ویرایش نیستند.